Na adresu pepavanicek.eu jste možná narazili právě pod touhle mapou Českého ráje v Autocampu Sedmihorky. Byla to moje první větší zakázka byla pro kemp a dostal jsem se k ní přes pana Milana Bajera a kamaráda Pepu Béma. Pro kemp jsem akvarelem namaloval ještě mapu zajímavostí z bližšího okolí a ještě dvě pohlednice a deskovou hru. Nyní pracuju na přípravě reklamních předmětů a orientačního plánku kempu.

Na zakázku jsem už maloval akrylem i akvarelem a kreslil pastelkami, tuší či fixy. Maloval jsem památeční kotoučky ze dřeva a několik pohlednic, kreslil návrhy na pamětní medaile. Na počítači jsem navrhoval loga, kreslil vektorové obrázky, vytvářel mapy a prováděl grafické úpravy dokumentů.
Jsem schopný nabídnout tvorbu všemi technikami, které běžně používám.

Uvědomuji si, že tvorba na zakázku holt omezuje svobodu výtvarníka. Požadavky zákazníka ale neberu jako náročné a unavující. Mohou mě i posunout o kus dál, a proto někdy přijmu i zakázku, u které cítím, že je trošičku nad moje síly, u té se nejvíc naučím.

Na popud paní Lucie Provazníkové z pohlednictvi.cz vznikly z některých mých akvarelů pohlednice. Ty vám rád prodám.  Zakoupit je můžete také v e-shopu pohlednictvi.cz, v Antikvariátu Na Starém Městě v Moskevské ulici v Liberci, v Panském domě nebo v restauraci Pyramida na Jizerce nebo v Městském informačním centru Liberec.

Rozklikněte si obrázky níže a přečtěte si bližší informace.
Pokud se vám moje práce líbí a sami byste měli nějaké přání ke zhotovení, neváhejte mě kontaktovat, pokusím se maximálně vyhovět vašim požadavkům.

Comments

Dobrý den,
Navštívila jsem kemp Sedmihorky a velmi mě zaujala vaše malba mapy. Měla bych zájem o něco podobného, ale z Jižních Čech. Jsme restaurace s penzionem přímo pod horou Kleť mezi České Budějovice a Česky Krumlov. Dejte mi prosím vědět zda by bylo něco takového vůbec reálné. S přáním krásného dne.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image